MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU KADIKÖY İSTANBUL

MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU, KADIKÖY, İstanbul

İstanbul KADIKÖY Okullar

Feneryolu Mh. Şefizade Sk. No1 Feneryolu Kadıköy İSTANBUL
KADIKÖY, İstanbul
T: 02163360798
İstanbul Okullar

MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Nerdedir? MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU nerededir, MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Adres, MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU adresi "Feneryolu Mh. Şefizade Sk. No1 Feneryolu Kadıköy İSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU telefon numarası "T: 02163360798"dir.
  • MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU Giden İETT Otobüsleri" kısmında MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kadıköy melahat şefizade


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri