Menekşe Parkı ANKARA

Menekşe Parkı, Ankara

Ankara Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Türkiye, Ankara, Yenimahalle, Emnıyet Mh., Afet Sokak
Ankara
Ankara Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Menekşe Parkı GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Menekşe Parkı Nerdedir? Menekşe Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Menekşe Parkı nerededir, Menekşe Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Menekşe Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Menekşe Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Menekşe Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Menekşe Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Menekşe Parkı yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Menekşe Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Menekşe Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Menekşe Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Menekşe Parkı Adres, Menekşe Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Menekşe Parkı adresi "Türkiye, Ankara, Yenimahalle, Emnıyet Mh., Afet Sokak" olarak kaydedilmiştir.
  • Menekşe Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Menekşe Parkı telefon numarası ""dir.
  • Menekşe Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Menekşe Parkı Giden EGO Otobüsleri" kısmında Menekşe Parkı yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Menekşe Parkı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Menekşe Parkı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ankara menekşe sineması