Meram Gödene Ortaokulu MERAM KONYA

Meram Gödene Ortaokulu, MERAM, Konya

Konya MERAM Okullar

Gödene Mahallesi Mavi Gök Caddesi No38 Meram/KONYA
MERAM, Konya
T: 03323795059
Konya Okullar

Meram Gödene Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Meram Gödene Ortaokulu Nerdedir? Meram Gödene Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Meram Gödene Ortaokulu nerededir, Meram Gödene Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Meram Gödene Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Meram Gödene Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Meram Gödene Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Meram Gödene Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Meram Gödene Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Meram Gödene Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Meram Gödene Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Meram Gödene Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Meram Gödene Ortaokulu Adres, Meram Gödene Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Meram Gödene Ortaokulu adresi "Gödene Mahallesi Mavi Gök Caddesi No38 Meram/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Meram Gödene Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Meram Gödene Ortaokulu telefon numarası "T: 03323795059"dir.
  • Meram Gödene Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Meram Gödene Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Meram Gödene Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Meram Gödene Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Meram Gödene Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • meram gödene ortaokulu yol tarifi