Meram Telafer Ortaokulu MERAM KONYA

Meram Telafer Ortaokulu, MERAM, Konya

Konya MERAM Okullar

Telafer Mah. 15478. Sk. Meram/KONYA
MERAM, Konya
T: 03323750122
Konya Okullar

Meram Telafer Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Meram Telafer Ortaokulu Nerdedir? Meram Telafer Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Meram Telafer Ortaokulu nerededir, Meram Telafer Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Meram Telafer Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Meram Telafer Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Meram Telafer Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Meram Telafer Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Meram Telafer Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Meram Telafer Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Meram Telafer Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Meram Telafer Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Meram Telafer Ortaokulu Adres, Meram Telafer Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Meram Telafer Ortaokulu adresi "Telafer Mah. 15478. Sk. Meram/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Meram Telafer Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Meram Telafer Ortaokulu telefon numarası "T: 03323750122"dir.
  • Meram Telafer Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Meram Telafer Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Meram Telafer Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Meram Telafer Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Meram Telafer Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • meram telafer ortaokulun