Merkez Atatürk Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Merkez Atatürk Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Yeşilöz mah.Yapalı yolu üzeri 42850 Cihanbeyli KONYA
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326733434
Konya Okullar

Merkez Atatürk Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Merkez Atatürk Ortaokulu Nerdedir? Merkez Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Merkez Atatürk Ortaokulu nerededir, Merkez Atatürk Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Merkez Atatürk Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Merkez Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Merkez Atatürk Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Merkez Atatürk Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Merkez Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Merkez Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Merkez Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Merkez Atatürk Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Merkez Atatürk Ortaokulu Adres, Merkez Atatürk Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Merkez Atatürk Ortaokulu adresi "Yeşilöz mah.Yapalı yolu üzeri 42850 Cihanbeyli KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Merkez Atatürk Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Merkez Atatürk Ortaokulu telefon numarası "T: 03326733434"dir.
  • Merkez Atatürk Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Merkez Atatürk Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Merkez Atatürk Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Merkez Atatürk Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Merkez Atatürk Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya cihanbeyli merkez atatürk ortaokulu