Merkez Cumhuriyet Ortaokulu BOZKIR KONYA

Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, BOZKIR, Konya

Konya BOZKIR Okullar

Cumhuriyet Mahallesi No38 Bozkır/Konya
BOZKIR, Konya
T: 0(332)
Konya Okullar

Merkez Cumhuriyet Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Nerdedir? Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Merkez Cumhuriyet Ortaokulu nerededir, Merkez Cumhuriyet Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Merkez Cumhuriyet Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Merkez Cumhuriyet Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Merkez Cumhuriyet Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Merkez Cumhuriyet Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Merkez Cumhuriyet Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Merkez Cumhuriyet Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Adres, Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Merkez Cumhuriyet Ortaokulu adresi "Cumhuriyet Mahallesi No38 Bozkır/Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Merkez Cumhuriyet Ortaokulu telefon numarası "T: 0(332)"dir.
  • Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Merkez Cumhuriyet Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Merkez Cumhuriyet Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Merkez Cumhuriyet Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bozkır cumhuriyet ortaokulu