Merkez İlkokulu EMİRGAZİ KONYA

Merkez İlkokulu, EMİRGAZİ, Konya

Konya EMİRGAZİ Okullar

CAMİKEBİR MAH. Ş.CELAL KOÇAK CD. NO1 EMİRGAZİ/KONYA
EMİRGAZİ, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Merkez İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Merkez İlkokulu Nerdedir? Merkez İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Merkez İlkokulu nerededir, Merkez İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Merkez İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Merkez İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Merkez İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Merkez İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Merkez İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Merkez İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Merkez İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Merkez İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Merkez İlkokulu Adres, Merkez İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Merkez İlkokulu adresi "CAMİKEBİR MAH. Ş.CELAL KOÇAK CD. NO1 EMİRGAZİ/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Merkez İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Merkez İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Merkez İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Merkez İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Merkez İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Merkez İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.