Merkez Ortaokulu ÇELTİK KONYA

Merkez Ortaokulu, ÇELTİK, Konya

Konya ÇELTİK Okullar

Bahçesaray Mahallesi Okul Sokak Çeltik/KONYA
ÇELTİK, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Merkez Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Merkez Ortaokulu Nerdedir? Merkez Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Merkez Ortaokulu nerededir, Merkez Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Merkez Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Merkez Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Merkez Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Merkez Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Merkez Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Merkez Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Merkez Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Merkez Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Merkez Ortaokulu Adres, Merkez Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Merkez Ortaokulu adresi "Bahçesaray Mahallesi Okul Sokak Çeltik/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Merkez Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Merkez Ortaokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Merkez Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Merkez Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Merkez Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Merkez Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.