Merkez Tedavi Poliklniği KAĞITHANE İSTANBUL

Merkez Tedavi Poliklniği, KAĞITHANE, İstanbul

İstanbul KAĞITHANE Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:82 K:1
KAĞITHANE, İstanbul
T: (212) 230 17 17
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Merkez Tedavi Poliklniği GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Merkez Tedavi Poliklniği Nerdedir? Merkez Tedavi Poliklniği Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Merkez Tedavi Poliklniği nerededir, Merkez Tedavi Poliklniği nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Merkez Tedavi Poliklniği adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Merkez Tedavi Poliklniği Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Merkez Tedavi Poliklniği için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Merkez Tedavi Poliklniği açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Merkez Tedavi Poliklniği yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Merkez Tedavi Poliklniği Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Merkez Tedavi Poliklniği yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Merkez Tedavi Poliklniği nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Merkez Tedavi Poliklniği Adres, Merkez Tedavi Poliklniği Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Merkez Tedavi Poliklniği adresi "Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:82 K:1" olarak kaydedilmiştir.
  • Merkez Tedavi Poliklniği Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Merkez Tedavi Poliklniği telefon numarası "T: (212) 230 17 17"dir.
  • Merkez Tedavi Poliklniği Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Merkez Tedavi Poliklniği Giden İETT Otobüsleri" kısmında Merkez Tedavi Poliklniği yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Merkez Tedavi Poliklniği'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri