MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KONAK İZMIR

MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ, KONAK, İzmir

İzmir KONAK Okullar

2816 Sokak. No19 Mersinli Konak/İZMİR
KONAK, İzmir
T: 232
İzmir Okullar

MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nerdedir? MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nerededir, MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Adres, MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ adresi "2816 Sokak. No19 Mersinli Konak/İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ telefon numarası "T: 232"dir.
  • MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

MERSİNLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mersinli anadolu teknik ve endüstri meslek lisesi nasıl gidilir
  • mersinli anadolu teknik ve endüstri meslek lisesi hangi otobüs gider