Mesa Taksi ANKARA

Mesa Taksi, Ankara

Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları

Halide Nusret Zorlutuna Sk, Ankara
Ankara
T: 03124382316
Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları

Mesa Taksi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Mesa Taksi Nerdedir? Mesa Taksi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Mesa Taksi nerededir, Mesa Taksi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Mesa Taksi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mesa Taksi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mesa Taksi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mesa Taksi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mesa Taksi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mesa Taksi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mesa Taksi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mesa Taksi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mesa Taksi Adres, Mesa Taksi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Mesa Taksi adresi "Halide Nusret Zorlutuna Sk, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Mesa Taksi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Mesa Taksi telefon numarası "T: 03124382316"dir.
  • Mesa Taksi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mesa Taksi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Mesa Taksi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Mesa Taksi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları listesine ulaşabilirsiniz.

Mesa Taksi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çankaya mesa taksi