Mete Taksi ANKARA

Mete Taksi, Ankara

Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları

Hollanda Caddesi (7. Cd.), Ankara
Ankara
T: 03124381936
Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları

Mete Taksi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Mete Taksi Nerdedir? Mete Taksi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Mete Taksi nerededir, Mete Taksi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Mete Taksi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mete Taksi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mete Taksi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mete Taksi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mete Taksi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mete Taksi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mete Taksi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mete Taksi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mete Taksi Adres, Mete Taksi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Mete Taksi adresi "Hollanda Caddesi (7. Cd.), Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Mete Taksi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Mete Taksi telefon numarası "T: 03124381936"dir.
  • Mete Taksi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mete Taksi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Mete Taksi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Mete Taksi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Taksi Durakları, Dolmuş ve Diğer Ulaştırma Araçları listesine ulaşabilirsiniz.

Mete Taksi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 173 mete taksi no

EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri