Meydan Alışveriş Merkezi Ümraniye İSTANBUL

Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye, İstanbul

İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezleri

Metro Group S. N:243 İKEA Yanı Tepeüstü Mevkii Çakmak M.
Ümraniye, İstanbul
T: (0216) 5260101
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Meydan Alışveriş Merkezi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Meydan Alışveriş Merkezi Nerdedir? Meydan Alışveriş Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Meydan Alışveriş Merkezi nerededir, Meydan Alışveriş Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Meydan Alışveriş Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Meydan Alışveriş Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Meydan Alışveriş Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Meydan Alışveriş Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Meydan Alışveriş Merkezi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Meydan Alışveriş Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Meydan Alışveriş Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Meydan Alışveriş Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Meydan Alışveriş Merkezi Adres, Meydan Alışveriş Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Meydan Alışveriş Merkezi adresi "Metro Group S. N:243 İKEA Yanı Tepeüstü Mevkii Çakmak M." olarak kaydedilmiştir.
  • Meydan Alışveriş Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Meydan Alışveriş Merkezi telefon numarası "T: (0216) 5260101"dir.
  • Meydan Alışveriş Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Meydan Alışveriş Merkezi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Meydan Alışveriş Merkezi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Meydan Alışveriş Merkezi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Meydan Alışveriş Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • meydan avm nasıl gidilir