Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BORNOVA İZMIR

Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, BORNOVA, İzmir

İzmir BORNOVA Okullar

MİMAR SİNAN TEKNİK ve ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Birlik Mah. Kemalpaşa Cad. No145 ALTINDAĞ/BORNOVAİZMİR
BORNOVA, İzmir
T: (0232)
İzmir Okullar

Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "MİMAR SİNAN TEKNİK ve ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Birlik Mah. Kemalpaşa Cad. No145 ALTINDAĞ/BORNOVAİZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası "T: (0232)"dir.
  • Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mimar sinan teknik ve endüstri meslek lisesi izmir eshot