Mithat Öztüre İlkokulu YÜREĞİR ADANA

Mithat Öztüre İlkokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Atatürk Blv. Okul Yolu sk. Çelemli Beldesi Yüreğir/ADANA
YÜREĞİR, Adana
T: 03223832051
Adana Okullar

Mithat Öztüre İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Mithat Öztüre İlkokulu Nerdedir? Mithat Öztüre İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Mithat Öztüre İlkokulu nerededir, Mithat Öztüre İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Mithat Öztüre İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mithat Öztüre İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mithat Öztüre İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mithat Öztüre İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mithat Öztüre İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mithat Öztüre İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mithat Öztüre İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mithat Öztüre İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mithat Öztüre İlkokulu Adres, Mithat Öztüre İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Mithat Öztüre İlkokulu adresi "Atatürk Blv. Okul Yolu sk. Çelemli Beldesi Yüreğir/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Mithat Öztüre İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Mithat Öztüre İlkokulu telefon numarası "T: 03223832051"dir.
  • Mithat Öztüre İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mithat Öztüre İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Mithat Öztüre İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Mithat Öztüre İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.