Murat Köşkü İZMIR

Murat Köşkü , İzmir

İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

1880 yılında İngiliz Edwards Ailesi tarafından yaptırılmıştır. 2001 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen yapı, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasından sonra 2005 yılının başında Ege Üniversitesi’ne tahsis edilmiştir. “Toplum Merkezi” olarak bilinen Murat Köşkü, ‘Halkın Üniversitesi Çalışması” kapsamında toplumsal duyarlılık projeleri ve öğrenci toplulukları için iletişim ve toplantı merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İzmir
İzmir
İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Murat Köşkü Fotoğrafları

Murat Köşkü GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Murat Köşkü Nerdedir? Murat Köşkü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Murat Köşkü nerededir, Murat Köşkü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Murat Köşkü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Murat Köşkü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Murat Köşkü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Murat Köşkü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Murat Köşkü yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Murat Köşkü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Murat Köşkü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Murat Köşkü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Murat Köşkü Adres, Murat Köşkü Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Murat Köşkü adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Murat Köşkü Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Murat Köşkü telefon numarası ""dir.
  • Murat Köşkü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Murat Köşkü Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Murat Köşkü yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Murat Köşkü 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Murat Köşkü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • murat köşkü telefon numarası