Mustafa Aydın İlkokulu KARATAY KONYA

Mustafa Aydın İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

ULUBATLI HASAN MAH.HOŞSOHBET SOK.NO 14 KARATAY/KONYA
KARATAY, Konya
T: 03322371819
Konya Okullar

Mustafa Aydın İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Mustafa Aydın İlkokulu Nerdedir? Mustafa Aydın İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Mustafa Aydın İlkokulu nerededir, Mustafa Aydın İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Mustafa Aydın İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mustafa Aydın İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mustafa Aydın İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mustafa Aydın İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mustafa Aydın İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mustafa Aydın İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mustafa Aydın İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mustafa Aydın İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mustafa Aydın İlkokulu Adres, Mustafa Aydın İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Mustafa Aydın İlkokulu adresi "ULUBATLI HASAN MAH.HOŞSOHBET SOK.NO 14 KARATAY/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Mustafa Aydın İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Mustafa Aydın İlkokulu telefon numarası "T: 03322371819"dir.
  • Mustafa Aydın İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mustafa Aydın İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Mustafa Aydın İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Mustafa Aydın İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Mustafa Aydın İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mustafa aydin i̇lkokulunda yaz kursu varmi karatay konya