Mustafa Sener Ortaokulu KARAPINAR KONYA

Mustafa Sener Ortaokulu, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Okullar

Türidiye Mahallesi Şehit Oğuzhan Aydınbelge caddesi Karapınar KONYA
KARAPINAR, Konya
T: 03327551236
Konya Okullar

Mustafa Sener Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Mustafa Sener Ortaokulu Nerdedir? Mustafa Sener Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Mustafa Sener Ortaokulu nerededir, Mustafa Sener Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Mustafa Sener Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mustafa Sener Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mustafa Sener Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mustafa Sener Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mustafa Sener Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mustafa Sener Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mustafa Sener Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mustafa Sener Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mustafa Sener Ortaokulu Adres, Mustafa Sener Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Mustafa Sener Ortaokulu adresi "Türidiye Mahallesi Şehit Oğuzhan Aydınbelge caddesi Karapınar KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Mustafa Sener Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Mustafa Sener Ortaokulu telefon numarası "T: 03327551236"dir.
  • Mustafa Sener Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mustafa Sener Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Mustafa Sener Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Mustafa Sener Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Mustafa Sener Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mustafa şener ortaokulu karapınar