Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı ESENLER İSTANBUL

Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı, ESENLER, İstanbul

İstanbul ESENLER Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Namık Kemal Mah 27 Sok No:34/A Esenler
ESENLER, İstanbul
T: (212) 482 84 60
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Nerdedir? Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı nerededir, Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Adres, Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı adresi "Namık Kemal Mah 27 Sok No:34/A Esenler" olarak kaydedilmiştir.
  • Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı telefon numarası "T: (212) 482 84 60"dir.
  • Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Mahallesi Sağlık Ocağı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • namık kemal sağlık ocağı