Nazmi Toker İlkokulu MELİKGAZİ KAYSERI

Nazmi Toker İlkokulu, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Okullar

Hunat Mah.Yeniçay Sok.No4 Melikgazi
MELİKGAZİ, Kayseri
T: 03522319581
Kayseri Okullar

Nazmi Toker İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Nazmi Toker İlkokulu Nerdedir? Nazmi Toker İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Nazmi Toker İlkokulu nerededir, Nazmi Toker İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Nazmi Toker İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Nazmi Toker İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Nazmi Toker İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Nazmi Toker İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Nazmi Toker İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Nazmi Toker İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Nazmi Toker İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Nazmi Toker İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Nazmi Toker İlkokulu Adres, Nazmi Toker İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Nazmi Toker İlkokulu adresi "Hunat Mah.Yeniçay Sok.No4 Melikgazi" olarak kaydedilmiştir.
  • Nazmi Toker İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Nazmi Toker İlkokulu telefon numarası "T: 03522319581"dir.
  • Nazmi Toker İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Nazmi Toker İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Nazmi Toker İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Nazmi Toker İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Nazmi Toker İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • nazmi tokere bugüngelen melikgazi belediyesi