NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Sincan ANKARA

       Yorum Ekleyin

NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti., Sincan, Ankara

Ankara Sincan Veteriner Hekimler

Şirketimiz 17 Ocak 2013 tarihinde NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San.Tic.Ltd.Şti. olarak Nihal KAYA tarafından kurulmuştur. NK Veterinerlik Bölümü 01 Mart 2013 tarihinde ruhsatlandırılarak Muayene ve Veteriner tıbbı ürün parekente satış faaliyetine başlamıştır. NK İlaçlama Bölümü 09 Mayıs 2013 tarihinde ruhsatlandırılarak Faaliyetine başlamıştır. İlk Yardım, İş Sağlığı ve Güvenliği, Turizm Bölümlerinin Kuruluş çalışmaları devam etmektedir.

Törekent Mah. 281. Cad. No:5/B, Sincan, Ankara
Sincan, Ankara
T: (0312) 2672225
Ankara Veteriner Hekimler

NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Nerdedir? NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. nerededir, NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Veteriner Hekimler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Adres, NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. adresi "Törekent Mah. 281. Cad. No:5/B, Sincan, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. telefon numarası "T: (0312) 2672225"dir.
  • NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Giden EGO Otobüsleri" kısmında NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Veteriner Hekimler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Veteriner Hekimler listesine ulaşabilirsiniz.

NK Veterinerlik İlaçlama İlk Yardım İş Sağlığı ve Güvenliği Turizm San. Tic. Ltd. Şti. YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yol ilaçlamasında iş güvenliği