Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu SEYHAN ADANA

Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Yeşilyuva Mah. 36004 sk. No 2 Meydan Sağlık Ocağı Yanı Seyhan/ADANA
SEYHAN, Adana
T: 03223654600
Adana Okullar

Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Nerdedir? Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu nerededir, Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Adres, Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu adresi "Yeşilyuva Mah. 36004 sk. No 2 Meydan Sağlık Ocağı Yanı Seyhan/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu telefon numarası "T: 03223654600"dir.
  • Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Nuri Ve Zekiye Has Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • nuri ve zekiye has ortaokulu badmintın küçükler