Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu ÜSKÜDAR İSTANBUL

Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Burhaniye Mah.Akşemsettin Sk. No:3 Üsküdar
ÜSKÜDAR, İstanbul
T: (216) 321 40 80
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Nerdedir? Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu nerededir, Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Adres, Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu adresi "Burhaniye Mah.Akşemsettin Sk. No:3 Üsküdar" olarak kaydedilmiştir.
  • Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 321 40 80"dir.
  • Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Nursen - Fuat Özdayı İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • nursen fuat özdayı ilköğretim okulu nasıl gidilir