OBRUK KÖYÜ KARATAY KONYA

OBRUK KÖYÜ, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Sokaklar / Mahalleler

OBRUK KÖYÜ, MERKEZKÖYLER, KARATAY, 42290, Konya
KARATAY, Konya
Konya Sokaklar / Mahalleler

OBRUK KÖYÜ GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

OBRUK KÖYÜ Nerdedir? OBRUK KÖYÜ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak OBRUK KÖYÜ nerededir, OBRUK KÖYÜ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde OBRUK KÖYÜ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Sokaklar / Mahalleler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • OBRUK KÖYÜ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin OBRUK KÖYÜ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada OBRUK KÖYÜ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, OBRUK KÖYÜ yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • OBRUK KÖYÜ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında OBRUK KÖYÜ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden OBRUK KÖYÜ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • OBRUK KÖYÜ Adres, OBRUK KÖYÜ Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde OBRUK KÖYÜ adresi "OBRUK KÖYÜ, MERKEZKÖYLER, KARATAY, 42290, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • OBRUK KÖYÜ Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı OBRUK KÖYÜ telefon numarası ""dir.
  • OBRUK KÖYÜ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "OBRUK KÖYÜ Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında OBRUK KÖYÜ yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan OBRUK KÖYÜ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Sokaklar / Mahalleler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Sokaklar / Mahalleler listesine ulaşabilirsiniz.

OBRUK KÖYÜ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • obruk koyu kayseri hangi kokenlidir