Okmeydanı Taksi Şişli İSTANBUL

Okmeydanı Taksi, Şişli, İstanbul

İstanbul Şişli Taksi Durakları

Nazlı S. N:1 Halil Rıfat Paşa M. Okmeydanı
Şişli, İstanbul
T: (0212) 2223483
İstanbul Taksi Durakları

Okmeydanı Taksi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Okmeydanı Taksi Nerdedir? Okmeydanı Taksi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Okmeydanı Taksi nerededir, Okmeydanı Taksi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Okmeydanı Taksi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Taksi Durakları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Okmeydanı Taksi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Okmeydanı Taksi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Okmeydanı Taksi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Okmeydanı Taksi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Okmeydanı Taksi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Okmeydanı Taksi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Okmeydanı Taksi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Okmeydanı Taksi Adres, Okmeydanı Taksi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Okmeydanı Taksi adresi "Nazlı S. N:1 Halil Rıfat Paşa M. Okmeydanı" olarak kaydedilmiştir.
  • Okmeydanı Taksi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Okmeydanı Taksi telefon numarası "T: (0212) 2223483"dir.
  • Okmeydanı Taksi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Okmeydanı Taksi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Okmeydanı Taksi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Okmeydanı Taksi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Taksi Durakları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Taksi Durakları listesine ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Taksi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • okmeydanı taksim giden otobüsler