Ömer Kanaatbilen Ortaokulu SARIÇAM ADANA

Ömer Kanaatbilen Ortaokulu, SARIÇAM, Adana

Adana SARIÇAM Okullar

GÜLTEPE MAHALLESİ ÇATALAN CADDESİ SARIÇAM ADANA
SARIÇAM, Adana
T: 3223413801
Adana Okullar

Ömer Kanaatbilen Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Nerdedir? Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ömer Kanaatbilen Ortaokulu nerededir, Ömer Kanaatbilen Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ömer Kanaatbilen Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ömer Kanaatbilen Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ömer Kanaatbilen Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ömer Kanaatbilen Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ömer Kanaatbilen Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ömer Kanaatbilen Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Adres, Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ömer Kanaatbilen Ortaokulu adresi "GÜLTEPE MAHALLESİ ÇATALAN CADDESİ SARIÇAM ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ömer Kanaatbilen Ortaokulu telefon numarası "T: 3223413801"dir.
  • Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ömer Kanaatbilen Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ömer Kanaatbilen Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ömer Kanaatbilen Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ömer Kanaatbilen Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ömer kanaatbilen ortaokulu