Oran Apart Hotel, Oludeniz

50 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Oran Apart Hotel Otel ve Oda Fotoğrafları

Oran Apart Hotel

El Oran está rodeado por las montañas de Babadag, a 3 km de la costa. Ofrece alojamiento independiente, una pileta al aire libre y un jardín. También dispone de conexión de wifi gratis en las zonas comunes. Los departamentos de este alojamiento cuentan con aire acondicionado y balcón. También tienen una cocina con utensilios de cocina y una zona de estar amplia. El Oran Apart Hotel se encuentra en Ovacik. Esta localidad apacible albera numerosos restaurantes y cafeterías y es un lugar excelente para hacer saltos en parapente. La histórica ciudad de Fethiye está a 5 km. El aeropuerto de Dalaman se encuentra a 40 minutos en auto. En el hotel hay estacionamiento privado gratuito.

Sahile 3 km mesafede yer alan ve Babadağ'ın çevrelediği Oran, açık havuzlu, bahçeli ve mutfaklı konaklama birimleri sağlar. Tesisin ortak kullanıma açık alanlarında Wi-Fi ücretsizdir. Tesisteki daireler klimalı ve balkonludur. Yemek pişirme imkanlarıyla donatılmış olan bir mutfak ve geniş bir oturma alanı bulunmaktadır. Oran Apart Hotel, Ovacık'ta yer almaktadır. Bu sessiz köyde çok sayıda restoran ve kafe mevcuttur. Köy yamaç paraşütü için popüler bir mekandır. Tarihi Fethiye kenti 5 km uzaklıktadır ve Dalaman Havalimanı'na arabayla 40 dakikada ulaşılabilir. Otelin kendi bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

50 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Oran Apart Hotel Odalar

  • Daire (4 Yetişkin) Bu dairede klima ve balkon mevcuttur. Yemek pişirme imkanlarıyla donatılmış olan bir mutfak ve geniş bir oturma alanı bulunmaktadır.
  • Departamento (4 adultos) Este departamento dispone de aire acondicionado y balcón. También tienen una cocina con utensilios de cocina y una zona de estar amplia.

Oran Apart Hotel Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 14:00 - 00:00
  • Checkout: 08:00 - 12:00

Oran Apart Hotel Adres ve Ulaşım

Kocapinar Mevkii No:3 Ovacik
Oludeniz