ORDU EVİ KOCASİNAN KAYSERI

ORDU EVİ, KOCASİNAN, Kayseri

Kayseri KOCASİNAN Sosyal Tesisler

SERÇEÖNÜ, KOCASİNAN, Kayseri
KOCASİNAN, Kayseri
Kayseri Sosyal Tesisler

ORDU EVİ GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

ORDU EVİ Nerdedir? ORDU EVİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak ORDU EVİ nerededir, ORDU EVİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde ORDU EVİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Sosyal Tesisler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ORDU EVİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ORDU EVİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ORDU EVİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ORDU EVİ yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ORDU EVİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ORDU EVİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ORDU EVİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ORDU EVİ Adres, ORDU EVİ Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde ORDU EVİ adresi "SERÇEÖNÜ, KOCASİNAN, Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • ORDU EVİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı ORDU EVİ telefon numarası ""dir.
  • ORDU EVİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "ORDU EVİ Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında ORDU EVİ yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan ORDU EVİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Sosyal Tesisler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Sosyal Tesisler listesine ulaşabilirsiniz.

ORDU EVİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ordu evi sosyal tesisleri kayseri