Orhan Boran Apartments, Cebeli

200 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Orhan Boran Apartments Otel ve Oda Fotoğrafları

Orhan Boran Apartments

Orhan Boran Apartments, Trabzon'un Çağlayan beldesinin merkezinde yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesisin bünyesinde ücretsiz otopark bulunmaktadır. Odaların tümünden tabiat manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz. Apartments Orhan Boran'ın modern bir şekilde dekore edilmiş konaklama birimleri oturma alanı ve düz ekran uydu TV içeren bir salon alanı sunmaktadır. Konaklama birimlerinin her biri fırın, ocak, buzdolabı ve mutfak aletleri içeren tam donanımlı mini mutfağa sahiptir. Özel banyolar duş, saç kurutma makinesi, terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında araba kiralama hizmeti ve havaalanı servisleri düzenlenmektedir. Trabzon şehir merkezi 14,5 km uzaklıktadır.

Orhan Boran Apartments'ta evli olmayan çiftler için 2 ayrı daire sağlanmaktadır. Aynı dairede kalan çiftlerin check-in sırasında geçerli bir evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekmektedir.

200 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Orhan Boran Apartments Odalar

  • Dört Yatak Odalı Daire Bu dairede oturma alanı ve düz ekran uydu TV sunan bir salon alanı bulunmaktadır. Daire fırın, ocak, buzdolabı ve mutfak aletleri içeren tam donanımlı mini mutfağa sahiptir. Özel banyo duş, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.
  • Üç Yatak Odalı Daire Bu dairede oturma alanı ve düz ekran uydu TV sunan bir salon alanı bulunmaktadır. Daire fırın, ocak, buzdolabı ve mutfak aletleri içeren tam donanımlı mini mutfağa sahiptir. Özel banyo duş, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Orhan Boran Apartments Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 13:00 -
  • Checkout: - 10:00

Orhan Boran Apartments Adres ve Ulaşım

Eski Erzurum Yolu No:41 Çağlayan / Trabzon
Cebeli