Orhan Veli İlköğretim Okulu ATAŞEHİR İSTANBUL

Orhan Veli İlköğretim Okulu, ATAŞEHİR, İstanbul

İstanbul ATAŞEHİR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

M. Kemal Mah. 3056 Sk. No:11 Ümraniye
ATAŞEHİR, İstanbul
T: (216) 315 86 26
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Orhan Veli İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Orhan Veli İlköğretim Okulu Nerdedir? Orhan Veli İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Orhan Veli İlköğretim Okulu nerededir, Orhan Veli İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Orhan Veli İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Orhan Veli İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Orhan Veli İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Orhan Veli İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Orhan Veli İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Orhan Veli İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Orhan Veli İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Orhan Veli İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Orhan Veli İlköğretim Okulu Adres, Orhan Veli İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Orhan Veli İlköğretim Okulu adresi "M. Kemal Mah. 3056 Sk. No:11 Ümraniye" olarak kaydedilmiştir.
  • Orhan Veli İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Orhan Veli İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 315 86 26"dir.
  • Orhan Veli İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Orhan Veli İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Orhan Veli İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Orhan Veli İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Orhan Veli İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • orhan veli ortaokulu nasıl gidilir