Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu SİLİVRİ İSTANBUL

Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu, SİLİVRİ, İstanbul

İstanbul SİLİVRİ Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Okul Cad. No:6 Ortaköy Beldesi Silivri
SİLİVRİ, İstanbul
T: (212) 734 20 89
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Nerdedir? Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu nerededir, Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Adres, Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu adresi "Okul Cad. No:6 Ortaköy Beldesi Silivri" olarak kaydedilmiştir.
  • Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 734 20 89"dir.
  • Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • silivri ortakoy okulu