Oruçgazi Ortaokulu FATİH İSTANBUL

Oruçgazi Ortaokulu, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Okullar

Atatürk Bulvarı Cad. No5 Aksaray Fatih/İST
FATİH, İstanbul
T: 2126313967
İstanbul Okullar

Oruçgazi Ortaokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Oruçgazi Ortaokulu Nerdedir? Oruçgazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Oruçgazi Ortaokulu nerededir, Oruçgazi Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Oruçgazi Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Oruçgazi Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Oruçgazi Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Oruçgazi Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Oruçgazi Ortaokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Oruçgazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Oruçgazi Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Oruçgazi Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Oruçgazi Ortaokulu Adres, Oruçgazi Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Oruçgazi Ortaokulu adresi "Atatürk Bulvarı Cad. No5 Aksaray Fatih/İST" olarak kaydedilmiştir.
  • Oruçgazi Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Oruçgazi Ortaokulu telefon numarası "T: 2126313967"dir.
  • Oruçgazi Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Oruçgazi Ortaokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Oruçgazi Ortaokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Oruçgazi Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Oruçgazi Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • oruçgazi ortaokulu fatih nasıl gidilir
  • fatih oruçgazi ortaokuluna nasıl gidilir