Osman Kibar İlköğretim Okulu İZMIR

Osman Kibar İlköğretim Okulu , İzmir

İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

www.osmankibarioo.k12.tr

İzmir
İzmir
İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Osman Kibar İlköğretim Okulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Osman Kibar İlköğretim Okulu Nerdedir? Osman Kibar İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Osman Kibar İlköğretim Okulu nerededir, Osman Kibar İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Osman Kibar İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osman Kibar İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osman Kibar İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osman Kibar İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osman Kibar İlköğretim Okulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osman Kibar İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osman Kibar İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osman Kibar İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osman Kibar İlköğretim Okulu Adres, Osman Kibar İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Osman Kibar İlköğretim Okulu adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Osman Kibar İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Osman Kibar İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • Osman Kibar İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Osman Kibar İlköğretim Okulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Osman Kibar İlköğretim Okulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Osman Kibar İlköğretim Okulu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Osman Kibar İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • osman kibar ilköğretim okulu