Osmangazi Belediyesi BURSA

Osmangazi Belediyesi , Bursa

Bursa Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Bursa'nın en büyük merkez ilçe belediyesinin yönetim binasıdır. Mimari tarzı eski bursa evlerinden esinlenerek belirlenmiştir. "L" şeklindeki yapısı ve merkezindeki kapısı, devletin koruyuculuğunu, merkezinde tercih edilen cam malzemesi ise şeffaflığı temsil etmektedir!Mimari proje: mimar Recayi Coşkun'a aittir. Başkanlık, meclis salonu, imar, yazı işleri, hukuk, emlak istimlak, planlama müdürlüğü yer almaktadır.

Bursa
Bursa
Bursa Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Osmangazi Belediyesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Osmangazi Belediyesi Nerdedir? Osmangazi Belediyesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Osmangazi Belediyesi nerededir, Osmangazi Belediyesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Osmangazi Belediyesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osmangazi Belediyesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osmangazi Belediyesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osmangazi Belediyesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osmangazi Belediyesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osmangazi Belediyesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osmangazi Belediyesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osmangazi Belediyesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osmangazi Belediyesi Adres, Osmangazi Belediyesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Osmangazi Belediyesi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Osmangazi Belediyesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Osmangazi Belediyesi telefon numarası ""dir.
  • Osmangazi Belediyesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Osmangazi Belediyesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Osmangazi Belediyesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Osmangazi Belediyesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Belediyeler ve Belediye Hizmetleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Belediyesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa osmangazi belediyesi nerede