Osmangazi İlkokulu PENDİK İSTANBUL

Osmangazi İlkokulu, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Okullar

Velibaba Mah. Serin Sokak No6 Pendik İstanbul
PENDİK, İstanbul
T: (0216)
İstanbul Okullar

Osmangazi İlkokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Osmangazi İlkokulu Nerdedir? Osmangazi İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Osmangazi İlkokulu nerededir, Osmangazi İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Osmangazi İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osmangazi İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osmangazi İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osmangazi İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osmangazi İlkokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osmangazi İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osmangazi İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osmangazi İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osmangazi İlkokulu Adres, Osmangazi İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Osmangazi İlkokulu adresi "Velibaba Mah. Serin Sokak No6 Pendik İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Osmangazi İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Osmangazi İlkokulu telefon numarası "T: (0216)"dir.
  • Osmangazi İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Osmangazi İlkokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Osmangazi İlkokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Osmangazi İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pendik osmangazi ilkokuluna giden arabalar