Osmangazi metro istasyonu BURSA

Osmangazi metro istasyonu , Bursa

Bursa Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları

Osmangazi metro istasyonu

Bursa
Bursa
Bursa Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları

Osmangazi metro istasyonu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Osmangazi metro istasyonu Nerdedir? Osmangazi metro istasyonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Osmangazi metro istasyonu nerededir, Osmangazi metro istasyonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Osmangazi metro istasyonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osmangazi metro istasyonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osmangazi metro istasyonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osmangazi metro istasyonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osmangazi metro istasyonu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osmangazi metro istasyonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osmangazi metro istasyonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osmangazi metro istasyonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osmangazi metro istasyonu Adres, Osmangazi metro istasyonu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Osmangazi metro istasyonu adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Osmangazi metro istasyonu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Osmangazi metro istasyonu telefon numarası ""dir.
  • Osmangazi metro istasyonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Osmangazi metro istasyonu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Osmangazi metro istasyonu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Osmangazi metro istasyonu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları listesine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi metro istasyonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • osmangazi metro durakları