Osmangazi Ortaokulu SEYHAN ADANA

Osmangazi Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Bey Mh. Şehit Kemal Yüzgeç Blv. No112 Seyhan/Adana
SEYHAN, Adana
T: 03223610963
Adana Okullar

Osmangazi Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Osmangazi Ortaokulu Nerdedir? Osmangazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Osmangazi Ortaokulu nerededir, Osmangazi Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Osmangazi Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osmangazi Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osmangazi Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osmangazi Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osmangazi Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osmangazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osmangazi Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osmangazi Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osmangazi Ortaokulu Adres, Osmangazi Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Osmangazi Ortaokulu adresi "Bey Mh. Şehit Kemal Yüzgeç Blv. No112 Seyhan/Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Osmangazi Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Osmangazi Ortaokulu telefon numarası "T: 03223610963"dir.
  • Osmangazi Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Osmangazi Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Osmangazi Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Osmangazi Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • osmangazi ortaokulu adana seyhan