Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi İZMIR

Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi , İzmir

İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

İzmir
İzmir
İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Fotoğrafları

Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Nerdedir? Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi nerededir, Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Adres, Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi telefon numarası ""dir.
  • Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz.

Osmanlı döneminden kalma Rum Kilisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • osmanlı döneminden kalma kiliseler