OSTİM YENİMAHALLE ANKARA

       Yorum Ekleyin

OSTİM, YENİMAHALLE, Ankara

Ankara YENİMAHALLE Semtler

OSTİM, YENİMAHALLE, 06374, Ankara
YENİMAHALLE, Ankara
Ankara Semtler

OSTİM GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

OSTİM Nerdedir? OSTİM Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak OSTİM nerededir, OSTİM nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde OSTİM adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • OSTİM Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin OSTİM için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada OSTİM açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, OSTİM yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • OSTİM Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında OSTİM yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden OSTİM nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • OSTİM Adres, OSTİM Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde OSTİM adresi "OSTİM, YENİMAHALLE, 06374, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • OSTİM Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı OSTİM telefon numarası ""dir.
  • OSTİM Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "OSTİM Giden EGO Otobüsleri" kısmında OSTİM yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan OSTİM'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

OSTİM YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ostime giden otobüsler


EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri