Lina Apartment

El Lina Apartment se encuentra en Kas, a 400 metros de la terminal de micros de Kas, a 500 metros de la tumba de los leones de Kas y a 7 minutos a pie del teatro helenístico. El departamento se encuentra a 600 metros de la estatua de Ataturk de Kas. El Li ...

  • Daire
  • Departamento

Antalya Kas Villa (150 EUR)

Antalya Kas Villa is a Detached villa with a terrace, set in Kas. This air-conditioned 3-bedroom villa includes 1 bathroom fitted with a bath or shower and a shower. There is a seating area and a kitchen equipped with a microwave. Other facilities at Anta ...

  • Villa - Bahçe Manzaralı

Jollyapart 6

...

  • Deniz Manzaralı Daire

Holiday home Köknar (38 EUR)

...

Apollonia Lodge (65 EUR)

...

Jollyvilla Jasper House

...

Çınarlar Villa

...

Ali's House (25 EUR)

...

Nisa Hostel

...

Tubin Butik Hotel

...

Uygun Oteller Yol Tarifi'nde!

Yol Tarifi Otel Haritası'nı kullanarak dilediğiniz şehir ya da tatil beldesindeki otelleri ve fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Arama yapmak için yukarıdaki arama kutusuna konaklamak istediğiniz şehri ya da tatil yerini yazın. Daha sonra "Otel Bul" butonuna tıklayarak otel aramaya başlayın.

Ya da, haritada bir yere tıklayarak yakınlaştırın. Bir şehire yakınlaştıkça ordaki oteller haritada belirmeye başlayacaktır. Haritayı taşıdığınız zaman otel listesi de otomatik olarak güncellenecektir.

Yol Tarifi Otel Haritası'nda beliren yer imlerine tıkladığınızda o otelle ilgili detaylı bilgilere ve fotoğraflara ulaşırsınız. "Hemen Rezervasyon Yaptırın" butonuna tıkladığınızda kolaylıkla yer ayırtabileceğiniz bir sayfaya yönlenirsiniz.

En uygun fiyatlı oteller, otel fotoğrafları, oda durumları, check-in check-out saatleri Yol Tarifi'nde.