OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ OSMANGAZİ BURSA

OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

YENİ YALOVA YOLU 14.KM OVAAKÇA EĞİTİM MAH. OKUL SK. No4 OSMANGAZİ/ BURSA
OSMANGAZİ, Bursa
T: 02242671041
Bursa Okullar

OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nerdedir? OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nerededir, OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Adres, OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ adresi "YENİ YALOVA YOLU 14.KM OVAAKÇA EĞİTİM MAH. OKUL SK. No4 OSMANGAZİ/ BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ telefon numarası "T: 02242671041"dir.
  • OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

OVAAKÇA ŞARIK TARA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yalova dan ovaakça şarık tara meslek lisesine nasıl gidilir