OVAKENT ÖDEMİŞ İZMIR

OVAKENT, ÖDEMİŞ, İzmir

İzmir ÖDEMİŞ Semtler

OVAKENT, ÖDEMİŞ, 35780, İzmir
ÖDEMİŞ, İzmir
İzmir Semtler

OVAKENT GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

OVAKENT Nerdedir? OVAKENT Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak OVAKENT nerededir, OVAKENT nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde OVAKENT adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • OVAKENT Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin OVAKENT için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada OVAKENT açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, OVAKENT yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • OVAKENT Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında OVAKENT yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden OVAKENT nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • OVAKENT Adres, OVAKENT Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde OVAKENT adresi "OVAKENT, ÖDEMİŞ, 35780, İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • OVAKENT Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı OVAKENT telefon numarası ""dir.
  • OVAKENT Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "OVAKENT Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında OVAKENT yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan OVAKENT'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

OVAKENT YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmirden odemis ovakente nasil giderim