Oyak Renault BURSA

Oyak Renault , Bursa

Bursa Diğer Yapılar ve Firmalar

Oyak Renault Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi, Bursa'da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu olan bir otomobil fabrikasına sahip olan ve Türkiye'nin en büyük özel şirketleri arasında yer alan bir şirkettir. Sermayesinin %51'i Fransız Renault SA grubuna, %49'u da Türk Oyak grubuna aittir.

Bursa
Bursa
Bursa Diğer Yapılar ve Firmalar

Oyak Renault GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Oyak Renault Nerdedir? Oyak Renault Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Oyak Renault nerededir, Oyak Renault nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Oyak Renault adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Oyak Renault Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Oyak Renault için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Oyak Renault açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Oyak Renault yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Oyak Renault Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Oyak Renault yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Oyak Renault nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Oyak Renault Adres, Oyak Renault Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Oyak Renault adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Oyak Renault Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Oyak Renault telefon numarası ""dir.
  • Oyak Renault Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Oyak Renault Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Oyak Renault yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Oyak Renault 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Diğer Yapılar ve Firmalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz.

Oyak Renault YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • oyak renault adres bursa