Özel Bahat Hastanesi SULTANGAZİ İSTANBUL

Özel Bahat Hastanesi, SULTANGAZİ, İstanbul

İstanbul SULTANGAZİ Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Eski Londra Asfaltı No:48 Gaziosmanpaşa
SULTANGAZİ, İstanbul
T: (212) 594 58 68
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Özel Bahat Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Özel Bahat Hastanesi Nerdedir? Özel Bahat Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Özel Bahat Hastanesi nerededir, Özel Bahat Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Özel Bahat Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özel Bahat Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özel Bahat Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özel Bahat Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özel Bahat Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özel Bahat Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özel Bahat Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özel Bahat Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özel Bahat Hastanesi Adres, Özel Bahat Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Özel Bahat Hastanesi adresi "Eski Londra Asfaltı No:48 Gaziosmanpaşa" olarak kaydedilmiştir.
  • Özel Bahat Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Özel Bahat Hastanesi telefon numarası "T: (212) 594 58 68"dir.
  • Özel Bahat Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özel Bahat Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Özel Bahat Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Özel Bahat Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Özel Bahat Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sultangazi bahat hastanesi'ne nasıl gidilir