Özel Kalp Hastanesi ANKARA

Özel Kalp Hastanesi, Ankara

Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

OZVEREN SK. G.M.K. BLV. NO:17 MALTEPE
Ankara
T: 03122323737
Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Özel Kalp Hastanesi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Özel Kalp Hastanesi Nerdedir? Özel Kalp Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Özel Kalp Hastanesi nerededir, Özel Kalp Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Özel Kalp Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özel Kalp Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özel Kalp Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özel Kalp Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özel Kalp Hastanesi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özel Kalp Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özel Kalp Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özel Kalp Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özel Kalp Hastanesi Adres, Özel Kalp Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Özel Kalp Hastanesi adresi "OZVEREN SK. G.M.K. BLV. NO:17 MALTEPE" olarak kaydedilmiştir.
  • Özel Kalp Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Özel Kalp Hastanesi telefon numarası "T: 03122323737"dir.
  • Özel Kalp Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özel Kalp Hastanesi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Özel Kalp Hastanesi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Özel Kalp Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Özel Kalp Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ankara kalp hastanesi


EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri