Özel Rumeli Hospital KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL

Özel Rumeli Hospital, KÜÇÜKÇEKMECE, İstanbul

İstanbul KÜÇÜKÇEKMECE Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Tevfikbey Mah. Mektep Sok. No.11 Sefaköy/Küçükçekmece
KÜÇÜKÇEKMECE, İstanbul
T: (212) 580 86 86
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Özel Rumeli Hospital GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Özel Rumeli Hospital Nerdedir? Özel Rumeli Hospital Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Özel Rumeli Hospital nerededir, Özel Rumeli Hospital nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Özel Rumeli Hospital adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özel Rumeli Hospital Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özel Rumeli Hospital için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özel Rumeli Hospital açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özel Rumeli Hospital yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özel Rumeli Hospital Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özel Rumeli Hospital yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özel Rumeli Hospital nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özel Rumeli Hospital Adres, Özel Rumeli Hospital Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Özel Rumeli Hospital adresi "Tevfikbey Mah. Mektep Sok. No.11 Sefaköy/Küçükçekmece" olarak kaydedilmiştir.
  • Özel Rumeli Hospital Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Özel Rumeli Hospital telefon numarası "T: (212) 580 86 86"dir.
  • Özel Rumeli Hospital Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özel Rumeli Hospital Giden İETT Otobüsleri" kısmında Özel Rumeli Hospital yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Özel Rumeli Hospital'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Özel Rumeli Hospital YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • rumeli hastanesi çağla durmaz