Özel Şafak Hastanesi Gaziosmanpaşa İSTANBUL

Özel Şafak Hastanesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Eski Edirne Asf. N:124 B Bl. Beşyüzevler
Gaziosmanpaşa, İstanbul
T: (0212) 6145656
İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Özel Şafak Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Özel Şafak Hastanesi Nerdedir? Özel Şafak Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Özel Şafak Hastanesi nerededir, Özel Şafak Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Özel Şafak Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özel Şafak Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özel Şafak Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özel Şafak Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özel Şafak Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özel Şafak Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özel Şafak Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özel Şafak Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özel Şafak Hastanesi Adres, Özel Şafak Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Özel Şafak Hastanesi adresi "Eski Edirne Asf. N:124 B Bl. Beşyüzevler" olarak kaydedilmiştir.
  • Özel Şafak Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Özel Şafak Hastanesi telefon numarası "T: (0212) 6145656"dir.
  • Özel Şafak Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özel Şafak Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Özel Şafak Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Özel Şafak Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Özel Şafak Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bakirkoyden nasil gidilir gaziosmanpasa safak hastanesi
  • gaziosmanpasa safak hastanesi