Özel Sur Hastanesi ÜMRANİYE İSTANBUL

Özel Sur Hastanesi, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:90 Ümraniye
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (216) 481 99 55
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Özel Sur Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Özel Sur Hastanesi Nerdedir? Özel Sur Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Özel Sur Hastanesi nerededir, Özel Sur Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Özel Sur Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özel Sur Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özel Sur Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özel Sur Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özel Sur Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özel Sur Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özel Sur Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özel Sur Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özel Sur Hastanesi Adres, Özel Sur Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Özel Sur Hastanesi adresi "Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:90 Ümraniye" olarak kaydedilmiştir.
  • Özel Sur Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Özel Sur Hastanesi telefon numarası "T: (216) 481 99 55"dir.
  • Özel Sur Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özel Sur Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Özel Sur Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Özel Sur Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Özel Sur Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • uskudar- sur hadtanesi iett