Ozeren 1 Hotel, Burdur

15 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Ozeren 1 Hotel Otel ve Oda Fotoğrafları

Ozeren 1 Hotel

El Ozeren 1 Hotel se encuentra en el centro de la ciudad, a solo 50 metros del Museo de Burdur y a 500 metros de la estación de trenes. El hotel ofrece desayuno gratuito y habitaciones luminosas con TV y conexión wifi gratis. Las habitaciones del Ozeren 1 presentan una decoración sencilla y disponen de zona de estar, calefacción y balcón privado. Por las mañanas se sirve un desayuno buffet variado. El restaurante prepara platos regionales estilo buffet. El hotel está a 7 km de la cueva de Insuyu, a 5 km del lago de Burdur, a 150 metros de la terminal de micros más cercana y a 30 km del aeropuerto Isparta Suleyman Demirel.

Şehir merkezinde yer alan Özeren 1 Hotel, Burdur Müzesi'ne sadece 50 metre, tren istasyonuna ise 500 metre mesafededir. Ücretsiz kahvaltı servisi yapan otelin aydınlık odalarında TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Özeren 1 Hotel'in odaları sade bir dekora sahiptir. Hepsinde oturma alanı ve ısıtma sistemi mevcuttur. Odalardan bazıları özel balkonludur. Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilir. Restoranda açık büfe yerel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Otel, İnsuyu Mağarası'na 7 km, Burdur Gölü'ne ise 5 km uzaklıktadır. En yakın otobüs durağı sadece 150 metre ileridedir. Isparta Süleyman Demirel Havaalanı da 30 km mesafededir.

15 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Ozeren 1 Hotel Odalar

  • Habitación Doble Estándar - 2 camas Esta habitación cuenta con zona de estar, TV y calefacción.
  • Habitación Triple Estándar Esta habitación cuenta con zona de estar, TV de pantalla plana, balcón y calefacción.
  • Habitación Doble Estándar Habitación doble con balcón, aire acondicionado y zona de estar.
  • Standart İki Yataklı Oda Isıtma sistemine sahip bu odada oturma alanı ve TV vardır. Özel balkonlu odanın tahsis edilmesi doluluk durumuna bağlıdır ve bu yöndeki taleplerin karşılanması garanti edilemez.
  • Habitación Individual Estándar Esta habitación cuenta con zona de estar, TV LCD y calefacción.
  • Standart Çift Kişilik Oda Bu çift kişilik odada balkon, klima ve oturma alanı vardır. Özel balkonlu odanın tahsis edilmesi doluluk durumuna bağlıdır ve bu yöndeki taleplerin karşılanması garanti edilemez.
  • Standart Üç Kişilik Oda Isıtma sistemine sahip bu odada oturma alanı, düz ekran TV ve balkon vardır. Özel balkonlu odanın tahsis edilmesi doluluk durumuna bağlıdır ve bu yöndeki taleplerin karşılanması garanti edilemez.
  • Standart Tek Kişilik Oda Isıtma sistemine sahip bu odada oturma alanı ve LCD TV vardır. Özel balkonlu odanın tahsis edilmesi doluluk durumuna bağlıdır ve bu yöndeki taleplerin karşılanması garanti edilemez.

Ozeren 1 Hotel Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 14:00 -
  • Checkout: - 12:00

Ozeren 1 Hotel Adres ve Ulaşım

Özgür Mahallesi Gazi Caddesi No:51 No:1
Burdur