Özmelisa Otel Ve Restoran Kartal İSTANBUL

Özmelisa Otel Ve Restoran, Kartal, İstanbul

İstanbul Kartal Oteller Ve Pansiyonlar

Ayazma C. Nizam S. N:1 Yakacık Yeni M.
Kartal, İstanbul
T: (0216) 3772044
İstanbul Oteller Ve Pansiyonlar

Özmelisa Otel Ve Restoran GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Özmelisa Otel Ve Restoran Nerdedir? Özmelisa Otel Ve Restoran Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Özmelisa Otel Ve Restoran nerededir, Özmelisa Otel Ve Restoran nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Özmelisa Otel Ve Restoran adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Oteller Ve Pansiyonlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Özmelisa Otel Ve Restoran Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Özmelisa Otel Ve Restoran için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Özmelisa Otel Ve Restoran açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Özmelisa Otel Ve Restoran yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Özmelisa Otel Ve Restoran Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Özmelisa Otel Ve Restoran yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Özmelisa Otel Ve Restoran nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Özmelisa Otel Ve Restoran Adres, Özmelisa Otel Ve Restoran Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Özmelisa Otel Ve Restoran adresi "Ayazma C. Nizam S. N:1 Yakacık Yeni M." olarak kaydedilmiştir.
  • Özmelisa Otel Ve Restoran Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Özmelisa Otel Ve Restoran telefon numarası "T: (0216) 3772044"dir.
  • Özmelisa Otel Ve Restoran Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Özmelisa Otel Ve Restoran Giden İETT Otobüsleri" kısmında Özmelisa Otel Ve Restoran yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Özmelisa Otel Ve Restoran'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Oteller Ve Pansiyonlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Oteller Ve Pansiyonlar listesine ulaşabilirsiniz.

Özmelisa Otel Ve Restoran YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • özmeli̇sa otel ve restoran